לתחום המשפט בדיני התעבורה השפעה ארוכת טווח על אלו שכנגדם נרשמו עבירות שונות. ראשית כל ישנו קנס כספי שעשוי להגיע לסכומים גבוהים ביותר. שנית, מאחר ואנו תלויים ברכב שלנו לצרכי פרנסה ובחיי היום יום, עבירות תעבורה שונות, בודדות או מצטברות עשויות לגרום לנו לאבד את רישיוננו ואת הזכות לנהוג ברכב לתקופה מסויימת. עורך דין תעבורה הינו הסמכות המקצועית שמייעצת ומלווה את לקוחותיה בדרך אל ביטול הדוחות או השלילה, כאשר לכל עורך דין תעבורה מחיר שונה אשר נקבע על פי מספר קריטריונים. להלן סקירה מקוצרת בנושא זה.

עורך דין תעבורה – תחומי אחריות

כל עורך דין תעבורה מייעץ ראשית כל האם במקרה של דו"ח מסויים אכן קיימת עילה מספיק טובה לפנות לבית המשפט לערעור לשם ביטולו. שלב זה חשוב ביותר שכן הגעה לבית המשפט ע"פ תחושת בטן או ידע שאינו מקצועי עשויה להסתיים בהחמרת הענישה ע"י השופט. עורך דין תעבורה, מעבר לייעוץ הראשוני, גם יכול "לצייד" אתכם בכל הידע הנדרש לעמידה אל מול שופט בית המשפט ולהשיג את המסמכים המתאימים והראיות החותכות שעומדות לצדכם. במקרים בהם מדובר בעבירות קשות כגון תאונות פגע וברח, עורך הדין יעמוד לצידכם גם בחקירת המשטרה ויפעל ככל שניתן על מנת לבטל את כתב האישום נגדכם או לכל הפחות, להמיר את סעיפי התביעה בסעיפים חמורים פחות, לעיתים עד הימנעות מכליאה.

עורך דין תעבורה – מחיר שונה עבור כל מקרה ספציפי

המחיר שגובה עורך דין תעבורה הינו נגזרת של מורכבות הטיפול, משך הזמן שיש להשקיע במקרה והמשמעויות שלו. כך למשל, עבור דוחות חניה או עבירות "פשוטות" של אי עצירה בתמרור עצור או דיבור בסלולר בזמן נהיגה, עורך הדין ייקח אחוז מסויים מסך הדו"ח שקיבלתם (10-20 אחוז) אך לעיתים לסכום זה יהיו מלווים גם דמי ייעוץ מקצועיים שערכם נע בין 1000 ל- 1500 שקלים. ההחלטה שלכם האם לפנות אל עורך דין תעבורה במקרים אלו היא האם המחיר מצדיק את ביטול הדוח מבחינת ערכו בנקודות, דבר שיכול לעלות לכם לא מעט כסף. בנוסף, גובה כל עורך דין תעבורה את מחירו גם בהתאם למורכבות וחומרת העבירה כגון נהיגה בשלילה (עד 30,000 שקלים), ייצוג לאחר תאונת פגע וברח (עד מאות אלפי שקלים), נהיגת נהג חדש ללא מלווה (עד 15,000 שקלים) וכל מקרה לגופו. יש לציין כי לכל עורך דין תעבורה, מחיר שתלוי גם במוניטין ומידת הניסיון, אלמנטים חשובים ביותר בבחירת איש מקצוע זה.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
עורך דין תעבורה - מחיר הייצוג, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

השארת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

  • 11 + twenty =

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>